Duyurular
Son Eklenen Albümler
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 4
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 3
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 2
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 1
  • 09 Mayıs 2016 Ankara Toplantısı
  • Abisada Bayan Üye Av Hare Arabacı
  • Vadafone Arenanın Cumhurbaşkanı Protokol açılışı
  • Vadafone Arenanın Protokol açılışı
  • Abisad Vadafone Arenayı gezdi
Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Ankete Katılın


Sonuçlar
HAKKIMIZDA
ABİSAD Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği’nin misyonu, öncelikle Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği spor sporcu ruhunu tanımlayan değerleri takip etmek ve gerçekleştirmektir. Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, özellikle Türk sporuna katkı sağlamak, sporcusu ve taraftarıyla kitlelerin bilgilendirilmesini ve eğitilmesi sağlamaya çalışacağız. Bu kapsamda, Türk sporuna hangi branşta ve kulüp adıyla olursa olsun hizmet veren taraftar kitlelerinin öncelikle sporda şiddet konusunda eğitilmesi temel çalışmalarımızdan birisidir…

ABİSAD Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği 27 Mayıs 2015 Saat 14:30 da 17 işadamının bir araya gelerek kurdukları bir gönüllü kuruluştur. Derneğin amacı, Adana da ki Beşiktaşlı işadamlarını bir çatı altında toplayarak tanışma ve derneğimize kulübümüze kongre üyeleri sağlamak, iş dünyası, spor, ve ekonomi gibi konularda bilgi alışverişini gerçekleştirmek, üyelerinin ilgili Beşiktaş kongre üyeliği kulübümüzün farklı spor branşlarında ilişkilerini geliştirmek sporcu kazandırmak ve derneğin faaliyet alanına giren konularda üyelerini ve kamuoyunu aydınlatıcı çalışmalar yapmaktır. Ayrıca, ADANA ekonomisinin sürdürülebilir yüksek büyüme hızına ulaşması ve ülkedeki refah düzeyinin yükseltilebilmesi için fikirler geliştirmek, spor okulları açmak , konferanslar düzenlemek ve çalışmalar yapmak, ADANA ’nin yurtdışı tanıtımına yönelik uluslararası platformlarda yer alarak,çalışmalar yapmak ve ADANA ’daki işletmelerin uluslararası rekabet gücünü artırabilmeleri ve dış pazarlarda rekabet etmelerine olanak sağlayacak rekabet gücümüze yönelik çalışmalar yapmak derneğin amaçları arasında yer almaktadır.

ABİSAD ’ın Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneğinin halen 27 üyesi bulunmaktadır. Üyelik şartının yaş ile sınırlandırılması olmaması nedeniyle kuruluş aşamasında ilk olarak 17 kişi ile kurulmuş olup hızla yeni üyeleriyle birlikte, en güzel şekilde derneğimiz temsil edilmesi için harekete geçmiştir..Derneğe sürekli yeni katılımlar yapılmaktadır. Derneğe üye olabilmek için iş hayatında saygın bir isim yapmış olmak ve iki dernek üyesi tarafından üye olarak önerilmek gerekmektedir. ABİSAD gücünü üyelerinden aldığının bilinci içerisinde ADANA iş hayatında faaliyet gösteren ve Kongre üyesi olan işadamı ve yöneticilerin derneğe üye olmalarını teşvik etmektedir…

VİZYON

Adana Beşiktaşlı iş adamlarını bir araya getirerek Beşiktaşlığın ayrıcalıklarını gösteren insan hak ve özgürlüklerini hiçe saymadan Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda,kulübümüzün kuruluş tüzüğüne aykırı düşmeden,yaptığı çalışmalarla kulübümüze değer kazandırarak başarılara imza attırmaktır.

MİSYON

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne gönül vermiş, sporu seven ve desteklemek isteyen üye,taraftar ve sempatizan olan tüm branşlarda maddi ve manevi katkıda bulunmak için tanışma ve görüşmelerini sağlamak, birbirlerini daha yakından tanımalarına yardımcı olmak ve böylece karşılıklı dostluk, sosyal, kültürel ve ticari işbirliği geliştirmek ve güçlendirmek.

AMAÇ

Ülke ve dünya genelinde insanlığın yüksek değer ve menfaatleri lehine kullanılması için planlı çalışmalar yapmak, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ nün sportif ve sosyal alanlarda gelişmesine katkıda bulunmak, Kulüp menfaatlerini en üst düzeyde korumak ve kollamak, Beşiktaş Jimnastik Kulübü taraftarlarının her birinin lider sorumluluğunda olmaları için çalışmalar yapmak, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ nün dünya çapında tanınan saygın bir kulüp olabilmesi amacı ile yurt dışındaki kulüplerle ilişkileri geliştirmek ve böylelikle kulübe ve derneğe maddi ve manevi anlamda fayda sağlamaktır.

 Tüm Hakkı Saklıdır.© 2015    
 
Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği  (ABİSAD)