Duyurular
Son Eklenen Albümler
 • Abisad 29 Ekim Kutlamalarına Katıldı
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 4
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 3
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 2
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 1
 • 09 Mayıs 2016 Ankara Toplantısı
 • Abisada Bayan Üye Av Hare Arabacı
 • Vadafone Arenanın Cumhurbaşkanı Protokol açılışı
 • Vadafone Arenanın Protokol açılışı
Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Ankete Katılın


Sonuçlar
Haberler
Efsane Başkanımız anıtı başıında anıldı.

Efsane Başkanımız anıtı başıında anıldı.

Beşiktaş onursal başkanı Süleyman Seba, vefatının 3. yıldönümünde Feriköy Mezarlığı’ndaki kabri başında dualarla anıldı.Anma törenine;Abisad Başkanımız Vedat Kolcuoğlu  ,Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi'nden Sorumlu.), Erdal Karacan (Amatör Şubeler, Süleyman Seba Tesisi'nden Sorumlu.), Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Genel Koordinatör Levent Çifter, Divan Kurulu Üyeleri, taraftarlar ile Seba’nın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Başkanımız Sezonun ilk toplatısına  Katıldı

Başkanımız Sezonun ilk toplatısına Katıldı

Takımızın sezon öncesi yapılan antreman ve Antaşya spor maçı öncesi yapılan toplantıya katıldı..İlk maçın seyirxcisiz oynanacağı maça taraftarın gidememesi üzücü bir olay olduğunu vurgulan dernek bşakanımız vedat kolcuğlu bu olayların olmasmasını tememni ederek 
taraftarlarımızn daha temkinli ve dikkatlı olasını diledi..Hwer türlü cezanın takımı ve taraftarı üzdüpğünü söyleyen vedat kolcuğlu inşalah bir böyle olaylar yaşanmaz diyerek toplantı sonucu yötetim kurulu üyerli ile sohbet ederek ayrıldı..


Abisad Beşiktaşlı ruhuyla Adana için çalışıyor..

Abisad Beşiktaşlı ruhuyla Adana için çalışıyor..

Adana'da, siyah beyazlı renklere gönül vermiş işadamlarını biraraya getirerek tek ses ve ortak güç oluşturan Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, altına imza attığı başarılı çalışmalarla dikkat çekiyor. Sporla alakalı bir dernek olmasına rağmen, Adana için yapılan veya yapılacak her olumlu işte kendini gösteren dernek, bir yandan da Adana’ya Beşiktaş Spor Akademisi’ni ve Alt Yapı Okulu’nu kazandırmak için faaliyetlerine devam ediyor. 2015 yılında kurulan derneğin o günden beri başkanlık görevini yürüten Vedat Kolcuoğlu, ABİSAD hakkında bizim ve kamuoyunun merak ettiği soruları yanıtladı.   


Abisad Kendi Binası Yapıyor

Abisad Kendi Binası Yapıyor

ABİSAD Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği.. Dernek binamızın yapılması için yapılan ilk toplantımız. Vedat Kolcuolu baikanlığında yağıaln toplantıda yönetim kurulu çoğunluğu ile alınan kararda Abisad kendi binası yapma kararı aldı..Binanın kapalı alanı 180 m2 olacağı günün ve mevsmsilerin ortamına uygun olacağını belirterek engeç tmmuz ayın 15. de başlayığ 30 eytlülde bitirileceği belirterek bu mutlu günü üyeler ile paylaşarak karar verdiler..

Abisad'dan Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Abisad'dan Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği (ABİSAD) tarafından şehit ailelerine iftar yemeği verildi. Çok sayıda şehit ailesi ve çocuklarının katıldığı yemekte duygusal anlar yaşandı. araftar ve işadamlarının oluşturduğu Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği tarafından Adana Şehit Aileleri ve Malulleri Yardımlaşma Derneği Lokali’nde iftar programında, Kuran-ı Kerim okutuldu. Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği Başkanı Vedat Kolcuoğlu, yönetim ve üyeler olarak şehit ailelerinin her zaman yanlarında olacaklarını belirterek, “Tüm şehitlerimizi bir kez daha saygı ile anıyoruz” dedi.

Başkanımız Ankara da iftar yemeğine katıdlı

Başkanımız Ankara da iftar yemeğine katıdlı

Ankara Anadulu Beşiktaşlılar derneğin düüzenlelmiş olduğu genelekser iftar yemeğine katıldı..Wyndham Otel Ankara Anadolu Beşiktaşlılar Derneği İftar yemeği fikret orman ve yönetim kurulu üyelrin katılımı gerçekleiti.. Başkanımız Fikret orman bu ütr davetleirn  dernek üyelerinin bir biri ile dayanşma içinde olduğu heryıl tekrarlanması gerektiği söyleyerek tüm üylerele ilgilendi..Bu davet için Ankara Anadolu beşiktaşlı dernek başkanı ve yönerim kurulu üyelerine teşekür etti..

Abisad kuruluşunu 2 yıldır şampiyonlukla kutluyor..

Abisad kuruluşunu 2 yıldır şampiyonlukla kutluyor..

Abisad kuruluşunu 2 yıldır  şampiyonlukla kutluyor..Yönetiminde Adana’nın ekonomisinde güçlü isimlerin bulunduğu ve gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren ABİSAD, kuruluşunun 2. yılında iki şampiyonluk yaşayarak büyük bir sevince boğuldu. Çoğu deplasman maçlarını yakından takip eden ve zaman zamanda yönetimin ortaklaşa olarak Yelken Kulübü’nde beraber izlediği Beşiktaş’ın maçlarında ortaya konan taraftarlık ruhu takdire değer cinsten. Detaylar yarın Siporcu Gazetesi'nde

Üyelerimiz takımımızı yalnız bırakmadı..

Üyelerimiz takımımızı yalnız bırakmadı..

Abisad üyeleri ve taraflarlar takımlarını Gaziantepte oynanan şampiyonluğun son maçında yalnız bırakmadı.. Büyük bir coşku içnde oynanan maçı üyeler hep birlikte bayrak ve tezavratları ile destekleyrek multu sonla ayrıldı.. Beşiiktaş ikinci şampiyonşğu ve 3. yıldızı takma nedeni şle tüm dünya ve türkiyede büyük bir coşku ile kutladı..Fikret ve yönetim kutulu üyeleirnde bulunduğu maçta taraflar sahayainerek fubolculara büyük bir sevgide bulunarka tek tek kutladır..

Abisad off Shore Yarışlarına Sponsor Oldu.

Abisad off Shore Yarışlarına Sponsor Oldu.

Adana Yelken Kulübü öncülüğünde yapılacak olan Adana offshore (Sürat Tekneleri Yarışı) Abisad ın sponsor olduğu Tekne yarışacaktır.GURUR TABLOMUZ...Bize 2.cilik her zaman yakışıyor...ABİSAD..DÜNYA Offshore 225 Şampiyonası'nın ikinci ayağı bugün Adana'da başladı. Organizasyonun ilk gününde Adana Büyükşehir Belediyesi Sıralama Turları için Seyhan Baraj Gölü'ne inen teknelerin nefes kesen performansı ilgiyle izlendi. Zorlu mücadelenin ardından Yuka Yachts isimli tekneleri ile birinci olan Alpay Akdilek ve Kermi Tuncel ikilisine Adana Büyükşehir Belediyesi'nin kupasını Adana Valisi Mahmut Demirtaş verdi. 

Başaknımız Beşiktaş ın mali kongresine Katıldı

Başaknımız Beşiktaş ın mali kongresine Katıldı

Başkanımız Vedat Kolcuolu Beşiktaşın malli kongresine kadıldı oylamaya katıldı..Beşiktaş Kulübünün mali ve idari olağan toplantısında gündemdeki maddeler oylandı. Tüm Hakkı Saklıdır.© 2015    
 
Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği  (ABİSAD)