Duyurular
Son Eklenen Albümler
  • Metin ALBAYRAK Abisad ı ziyaret etti.
  • Beşiktaş 2.dernekler çalıştayı
  • Ankara Anadolu Beşiktaşlılar derneği üyeleri ağırladık
  • Dernek Binamız
  • Abisad 29 Ekim Kutlamalarına Katıldı
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 4
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 3
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 2
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 1
Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Ankete Katılın


Sonuçlar
Haberler
ABİSAD Yönetimi Adana Beşiktaş Altyapı Ziyareti

ABİSAD Yönetimi Adana Beşiktaş Altyapı Ziyareti

Abisad Başkanı Vedat KOLCUOĞLU,Genel Sekrerter Tuncay GERDAN, ve Adana beşiktaşlı iş adamları derneği üyesi ve sporcu hekimi olan Dr Reha Çetin YIRDAER  Adana Beşiktaş Altyapı spor okulunu ziyaret ederek Altyapı teknik heyeti ve antrönür  ile yapılan grüşmede gençler ve minik oyuncular hakkında bilgi aldılar..

BJK Basket bayan takımı Oyuncusu Meltem Avcıya süpriz

BJK Basket bayan takımı Oyuncusu Meltem Avcıya süpriz

Beşiktaş bayan basket takımı milli oyuncularından MELTEM AVCI ya Abisad başkanı vedat kolcuoğlu dan süpriz bir doğum günü kutlaması yaptı.. Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Meltem Avcı ya süpriz yaparak takım ve teknik heyet ile birlikte doğum gününü kutladılar..

Yönetim Kuru Başkanımız BJK Alt yapı sporcularını ziyaret etti..

Yönetim Kuru Başkanımız BJK Alt yapı sporcularını ziyaret etti..

Yönetim kurulu başkanımız Vedat Kolcuoğlu ve genel sekreter Tuncay Gerdan, Sporcu Hekimi doktor Reha Çetin YURDAER ve üyeler ile birlikte Adana Beşiktaş Alt yapı sahasında antrönör  Mahmut Bağ ve minik sporcuları ziyaret etti..Altyapı ile özel olarak ilgilenen ABİSAD üyeleri alt yapı hakkında bilgi aldılar.. Adana da Beşiktaşın alt yapıyı güçlendirmek için birlikte proje hazırlama kararı verdiler..

ABİSAD Beşiktaş Basket Takımınına Akşam Yemeği verdi

ABİSAD Beşiktaş Basket Takımınına Akşam Yemeği verdi

Abisad yönetim kurulu ve üyeleri Beşiktaş bayan basket takımı ve teknik heyete akşam kolcuoğlu restaurantta güzel bir akşam yemeği verdi..Verilen akşam yemeğinde mehmet can hoca ile yapılan sohbette takımın ıyuncularına  iyi bir moral olduğunu söyleyen hoca ABİSAT yönetim kurulu ve üyelerine teşekkür etti.

Beşiktaş Bayan Basket takımını Karşıladık.

Beşiktaş Bayan Basket takımını Karşıladık.

Adana Akispor Bayan basket takımı ile Oynanacak maç için Adanaya gelen BEŞİKTAŞ BAYAN BASKET takımını ve teknik heyeti Adana havaanında karşılayana dernek başkanı vedat kolcuoğlu ve yönetim kurulu üyeleri takımımız hakkında bilgi aldılar..Teknik heyete ve oyunculara başarılar dileyen başkan aynı akşam yemeğe davet etti..

BJK BAYAN BASKET TAKIMI ADANA DA

BJK BAYAN BASKET TAKIMI ADANA DA

Kadın Basketbol Takımımız, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 17. haftasında Adana Aski ile karşılaşacak.Menderes Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma 31 Ocak(Pazar) günü 14.00’de başlayacak.

Abisad Kuruldu

Abisad Kuruldu

Adana’da bulunan Beşiktaşlı iş adamları biraya gelerek Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneğini (ABİSAD) kurdular. Aynı zamanda Beşiktaş kongre üyesi olan Dernek Başkanı Vedat Kolcuoğlu, amaçlarının birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, Adana’da iyi bir altyapı oluşturmak olduğunu söyledi.

Beşiktaş Futbol A.Ş.'den Açıklama

Beşiktaş Futbol A.Ş.'den Açıklama

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyledir:"Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 2016/03 sayılı kararı uyarınca, Şirketimiz içsel bilgilerinin kamuya açıklanmasına ilişkin uygulamaların gözden geçirilmesi neticesinde; 
Aras Özbiliz'in Transferi İçin görüştü

Aras Özbiliz'in Transferi İçin görüştü

Beşiktaş Futbol A.Ş., futbolcu Aras Özbiliz’in transferi ile ilgili olarak oyuncunun kulübü Spartak Moskova ile anlaşma sağlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi.Şirketten yapılan açıklama şöyle:

Denys Boyko, Beşiktaş’ta! Hoş Geldin Boyko!

Denys Boyko, Beşiktaş’ta! Hoş Geldin Boyko!

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Denys Boyko’nun transferiyle ilgili anlaşma sağlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi.Şirketten yapılan açıklama şöyle: Denys Boyko’nun transferi ile ilgili olarak Kulübü FC Dnipro ve oyuncu ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre FC Dnipro kulübüne 3.300.000 Avro transfer bedeli ödenecektir.
  Tüm Hakkı Saklıdır.© 2015    
 
Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği  (ABİSAD)