Duyurular
Son Eklenen Albümler
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 4
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 3
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 2
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 1
 • 09 Mayıs 2016 Ankara Toplantısı
 • Abisada Bayan Üye Av Hare Arabacı
 • Vadafone Arenanın Cumhurbaşkanı Protokol açılışı
 • Vadafone Arenanın Protokol açılışı
 • Abisad Vadafone Arenayı gezdi
Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Ankete Katılın


Sonuçlar
Haberler
Abisad'dan Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Abisad'dan Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği (ABİSAD) tarafından şehit ailelerine iftar yemeği verildi. Çok sayıda şehit ailesi ve çocuklarının katıldığı yemekte duygusal anlar yaşandı. araftar ve işadamlarının oluşturduğu Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği tarafından Adana Şehit Aileleri ve Malulleri Yardımlaşma Derneği Lokali’nde iftar programında, Kuran-ı Kerim okutuldu. Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği Başkanı Vedat Kolcuoğlu, yönetim ve üyeler olarak şehit ailelerinin her zaman yanlarında olacaklarını belirterek, “Tüm şehitlerimizi bir kez daha saygı ile anıyoruz” dedi.

Başkanımız Ankara da iftar yemeğine katıdlı

Başkanımız Ankara da iftar yemeğine katıdlı

Ankara Anadulu Beşiktaşlılar derneğin düüzenlelmiş olduğu genelekser iftar yemeğine katıldı..Wyndham Otel Ankara Anadolu Beşiktaşlılar Derneği İftar yemeği fikret orman ve yönetim kurulu üyelrin katılımı gerçekleiti.. Başkanımız Fikret orman bu ütr davetleirn  dernek üyelerinin bir biri ile dayanşma içinde olduğu heryıl tekrarlanması gerektiği söyleyerek tüm üylerele ilgilendi..Bu davet için Ankara Anadolu beşiktaşlı dernek başkanı ve yönerim kurulu üyelerine teşekür etti..

Abisad kuruluşunu 2 yıldır şampiyonlukla kutluyor..

Abisad kuruluşunu 2 yıldır şampiyonlukla kutluyor..

Abisad kuruluşunu 2 yıldır  şampiyonlukla kutluyor..Yönetiminde Adana’nın ekonomisinde güçlü isimlerin bulunduğu ve gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren ABİSAD, kuruluşunun 2. yılında iki şampiyonluk yaşayarak büyük bir sevince boğuldu. Çoğu deplasman maçlarını yakından takip eden ve zaman zamanda yönetimin ortaklaşa olarak Yelken Kulübü’nde beraber izlediği Beşiktaş’ın maçlarında ortaya konan taraftarlık ruhu takdire değer cinsten. Detaylar yarın Siporcu Gazetesi'nde

Üyelerimiz takımımızı yalnız bırakmadı..

Üyelerimiz takımımızı yalnız bırakmadı..

Abisad üyeleri ve taraflarlar takımlarını Gaziantepte oynanan şampiyonluğun son maçında yalnız bırakmadı.. Büyük bir coşku içnde oynanan maçı üyeler hep birlikte bayrak ve tezavratları ile destekleyrek multu sonla ayrıldı.. Beşiiktaş ikinci şampiyonşğu ve 3. yıldızı takma nedeni şle tüm dünya ve türkiyede büyük bir coşku ile kutladı..Fikret ve yönetim kutulu üyeleirnde bulunduğu maçta taraflar sahayainerek fubolculara büyük bir sevgide bulunarka tek tek kutladır..

Abisad off Shore Yarışlarına Sponsor Oldu.

Abisad off Shore Yarışlarına Sponsor Oldu.

Adana Yelken Kulübü öncülüğünde yapılacak olan Adana offshore (Sürat Tekneleri Yarışı) Abisad ın sponsor olduğu Tekne yarışacaktır.GURUR TABLOMUZ...Bize 2.cilik her zaman yakışıyor...ABİSAD..DÜNYA Offshore 225 Şampiyonası'nın ikinci ayağı bugün Adana'da başladı. Organizasyonun ilk gününde Adana Büyükşehir Belediyesi Sıralama Turları için Seyhan Baraj Gölü'ne inen teknelerin nefes kesen performansı ilgiyle izlendi. Zorlu mücadelenin ardından Yuka Yachts isimli tekneleri ile birinci olan Alpay Akdilek ve Kermi Tuncel ikilisine Adana Büyükşehir Belediyesi'nin kupasını Adana Valisi Mahmut Demirtaş verdi. 

Başaknımız Beşiktaş ın mali kongresine Katıldı

Başaknımız Beşiktaş ın mali kongresine Katıldı

Başkanımız Vedat Kolcuolu Beşiktaşın malli kongresine kadıldı oylamaya katıldı..Beşiktaş Kulübünün mali ve idari olağan toplantısında gündemdeki maddeler oylandı.

Üyemiz Feyyaz Çankaya Güney Korede

Üyemiz Feyyaz Çankaya Güney Korede

üyelerimizde FAEYYAZ ÇANKAYA  gittiği iş seyahatinde güney korede bayrağımızı ve beşiktaş sevgisini güney korlei iş adamları ve iş kadınlarına takımızın renklerini sevdirdi..Güney koreli iş adamlarıda Türkiye ye ilk geldiklerinde aranayı ziyaret decekerli belirtit..Bunun üzerine üyemz Feyyaz Çankaya her gittiği ülkede Türk bayrğaımzı ve Beşiktşaımız bayrağını yannda görütereceğini söyledi..

Abisad BJK nın DÜnya Baskısına Haber oldu...

Abisad BJK nın DÜnya Baskısına Haber oldu...

Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği kurulduğu  günden bugüne yapığı başarışı çalışmalarındna dolayı Beşiktşan aylık derğisine haber oldu..Türkiye ve Avrupa Baskısı Beşiktaş Dergisinde Adana Beşiktaşlı İş Adamaları Derneği. (ABİSAD) 2015–2017 faliyetleri..

 ABİSAD’dan örnek davranış…

ABİSAD’dan örnek davranış…

İki yıl önce 17 işadamının bir araya gelerek kurdukları gönüllü kuruluş olan Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği’nin(ABİSAD) sosyal faaliyetleri hızla sürüyor.“ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZ”
ABİSAD, son olarak Çukurova ilçesindeki Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu’nu, Aile Birliği’nin talebi üzerine okulu ziyaret ederek, eksik olan 1-E ve 4-C sınıflarının eksikliklerini giderdi. Adana  Beşiktaşlı İşadamları Derneği (ABİSAD) Başkanı Vedat Kolcuoğlu, okulun modernize edilerek, geleceğimiz olan çocuklarımıza 19 Mayıs öncesi teslim etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirtti.

Abisad Üyelerle Maç Keyfi

Abisad Üyelerle Maç Keyfi

Adana beşiktaşlı iş adamları derneği üyerli hep birlikte  Adanın en eski  kulüpleerinden çukurova kulübünde maç izleidi. Doyasına eğlence ve maç anında tezaruratla arenayı aratmadılar.Başkan Vedat Kolcuoğlu ğylerle birlikte maç izlemenin ayrı bir keyifi olduğu söyledi.. Tüm Hakkı Saklıdır.© 2015    
 
Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği  (ABİSAD)