Duyurular
Son Eklenen Albümler
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 4
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 3
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 2
  • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 1
  • 09 Mayıs 2016 Ankara Toplantısı
  • Abisada Bayan Üye Av Hare Arabacı
  • Vadafone Arenanın Cumhurbaşkanı Protokol açılışı
  • Vadafone Arenanın Protokol açılışı
  • Abisad Vadafone Arenayı gezdi
Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Ankete Katılın


Sonuçlar
Haberler
Abisad Dernek binası üyelerin hizmetine açıldı.

Abisad Dernek binası üyelerin hizmetine açıldı.

Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği Kendi binasına taşındı. Üyeler tarafından yapılan dernek binası adanaın en güzel ilçesi çukurova ilçesi adnan menderes bulvasında hizmete girdi.Adana da beşiktaş taraftarın çok olduğu binayı hergün ziyaret edip fotoğraf çekildiği bir mabet haline geldi. Abisad üyeri ve taraftarlarların  gururlandığı binayı Fİkret ORMAN da ziyaret ederek Abisad başkınını yönetim kurulu üye ve üyerlini kutlayarak çok beüendiği belriterek abisad yönetimini kutladı.

Fikret Orman Abisad'ın İftar Yemeğine Katıldı.

Fikret Orman Abisad'ın İftar Yemeğine Katıldı.

Abisad'ın 3 .kez düzenlediği iftar yemeği Adana park zirve tesislerde yapıldı.. ABİSAD (Adana Beşikteşlı İşadamları Derneği)’ın düzenlediği geleneksel iftar yemeğini Beşktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Akyürek, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ da katıldı.

Abisad Dowsedromu Çocukları Aileri ile misafir eti.

Abisad Dowsedromu Çocukları Aileri ile misafir eti.

Adana beşiktaşlı iş adamları derneği başkanı ve yönetim kurulu üyeleri istanbul dan gelen spastik özürlü çocukları aileleri ile birlikte dernek binasında ağırlayarak çok güzel bir aktiviteye imza attı.Çocukların ve ailerinin gönlünce eğlendiği müzkler eşliğinde oynadığı ve adana kebabı ile mutlu olduğu güzel bir gün geçirerek mutlu oldular..

Abisad Adana ofshore Yarışlarına sponsor oldu.

Abisad Adana ofshore Yarışlarına sponsor oldu.

Adana yelken kulübünün düzenlemiş olduğu DÜnya Ofshıre klamanı'nın sürat tekne yarışlarına Abisad 2.kez sponsor olarak Beşiktaş ın adını ikici kez duyurdu yapılan yarışlarda Beşiktaş teknesi 2.olarak  abisad başkanı vedat Kolcuoğlu'dan kupası aldı.Bu tür sosyal faliyetlerin Adana tanıtımına ve ekonomsine katkı sağladığını söyleyen abisad başaknı vedat kolcuoğlu her zaman her konuda Adana ve Beşiktaş için  yapılan her organizasyonda görev alacaklarını söyledi..

Hatay Bjk Dernek Başkanı Mehmet Yıldız Abisadı Zİyaret etti.

Hatay Bjk Dernek Başkanı Mehmet Yıldız Abisadı Zİyaret etti.

Hatay Beşiktaşlılar derneği ve kartal yuvaları sahibi Mehmet YIldız Abisad başkanı ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Abisad hakkında ve yeni bina hakkında bilgi alan hatay dernek başkanı Mehmet YIldız abisad yönetim kurulunu ve üyelrini kutlarak yapılan hizmetlerin beşiktaşa yakıştığı ve marka değeri yükseltiği söyleyerek abisad ın birlikteliğini  kutladı..

Abisad Beeşiktaş için Çalışıyor.

Abisad Beeşiktaş için Çalışıyor.

Adana'da, siyah beyazlı renklere gönül vermiş işadamlarını biraraya getirerek tek ses ve ortak güç oluşturan Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, altına imza attığı başarılı çalışmalarla dikkat çekiyor. Sporla alakalı bir dernek olmasına rağmen, Adana için yapılan veya yapılacak her olumlu işte kendini gösteren dernek, bir yandan da Adana’ya Beşiktaş Spor Akademisi’ni ve Alt Yapı Okulu’nu kazandırmak için faaliyetlerine devam ediyor.

Fikret orman Abisad Y.Kurulu üyeleri  ile birlikte.

Fikret orman Abisad Y.Kurulu üyeleri ile birlikte.

Abisad Başkanı Vedat Kolcuoğlu ve Yönetim kurulu üyesi Tuncay Gerdan Ankara da yapılan dernekler toplantına katıldı.Toplandıda konuşan Fİkret Orman derneklerin her zaman birlikte ve yanyana dayanışma içinde olmaları gerektiği vurgulayarak birlikten güç doğar sloğanı ile çalışmalara devam edileceğini söyledi.2018-2019 sezonunda dernekler ve kulübünüz daha verilmi ve dayanışma içinde olacğaı söyleyerek dernek başkanları sosyal projelere beşşktaş markasının daha da ilere çalışmaya davet etti..

Metin ALBAYRAK Abisad Ziyareti

Metin ALBAYRAK Abisad Ziyareti

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak Adana beşiktaşlı iş adamları derneği Başkanı  Vedat Kolcuoğlu nu dernek binasında ziyaret etti.İkili arasında geçen sohbette Abisad ın yaptığı yeni binayı ve sosyal projeri çok beğendiği söyleyen albayrak Türkiye deki diğer derenklerinde örnek alması gerketiği söyleyrek abisad yönetim kurulunu kutladı ve başarılar devamını dileyrek adana ya her geldiğinde abisadı ziyaret ededceği söyledi.

Abisad Beşiktaşlı ruhuyla Adana için çalışıyor..

Abisad Beşiktaşlı ruhuyla Adana için çalışıyor..

Adana'da, siyah beyazlı renklere gönül vermiş işadamlarını biraraya getirerek tek ses ve ortak güç oluşturan Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, altına imza attığı başarılı çalışmalarla dikkat çekiyor. Sporla alakalı bir dernek olmasına rağmen, Adana için yapılan veya yapılacak her olumlu işte kendini gösteren dernek, bir yandan da Adana’ya Beşiktaş Spor Akademisi’ni ve Alt Yapı Okulu’nu kazandırmak için faaliyetlerine devam ediyor. 2015 yılında kurulan derneğin o günden beri başkanlık görevini yürüten Vedat Kolcuoğlu, ABİSAD hakkında bizim ve kamuoyunun merak ettiği soruları yanıtladı.   


Abisad Kendi Binası Yapıyor

Abisad Kendi Binası Yapıyor

ABİSAD Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği.. Dernek binamızın yapılması için yapılan ilk toplantımız. Vedat Kolcuolu baikanlığında yağıaln toplantıda yönetim kurulu çoğunluğu ile alınan kararda Abisad kendi binası yapma kararı aldı..Binanın kapalı alanı 180 m2 olacağı günün ve mevsmsilerin ortamına uygun olacağını belirterek engeç tmmuz ayın 15. de başlayığ 30 eytlülde bitirileceği belirterek bu mutlu günü üyeler ile paylaşarak karar verdiler.. Tüm Hakkı Saklıdır.© 2015    
 
Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği  (ABİSAD)