Duyurular
Son Eklenen Albümler
 • Metin ALBAYRAK Abisad ı ziyaret etti.
 • Beşiktaş 2.dernekler çalıştayı
 • Ankara Anadolu Beşiktaşlılar derneği üyeleri ağırladık
 • Dernek Binamız
 • Abisad 29 Ekim Kutlamalarına Katıldı
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 4
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 3
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 2
 • Abisad Şampiyonluk Kutlaması 1
Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Ankete Katılın


Sonuçlar
Haberler
Başkanımız Beşiktaş 2. Çalıştayına katıldı

Başkanımız Beşiktaş 2. Çalıştayına katıldı

05.02.2018 - 06.02 .2018 Tarihlerinde yapılan Dernek başkanları 2.çalıştayı 300 kişilik katılımla yapıldı...Dernekler  çaıştayında sırasıyla konuşma yapan Beşiktaş yönetim kurulu üyelri ve başkan dernek başkanları tarafından ayakta alkışlanarak sözleri çok kez kesildi..Fikret Orman ın kanışmasında duygusal anlar yaşanarak dernek başkanları FİKREK ORMAN başkanları ayakta alkışladı..

Y.Kurulu Üyemiz Metin Albayrak Derneğimizi ziyaret etti

Y.Kurulu Üyemiz Metin Albayrak Derneğimizi ziyaret etti

Beşiktaş Y.Kurulu Üyesi Metin Albayrak dernek binamızı ziyaret etti..Yönetimin kurulu üyesi Metin Albayrak'ı Dernek başkanımız Vedat Kolcuoğlu ve Üyelerlden Ahmet Demirel ve Gökhan Aladağlıer karşıladı.. Dennek binamuzı çok begenen Metin ALBAYRAK en kısa zamanda açılış yapma temennisinde bulundu..

Ankara Anadolu Beşiktaşlılar derneği üyelerini ağırladık

Ankara Anadolu Beşiktaşlılar derneği üyelerini ağırladık

Adanaya iş için ziyarete gelen Ankara Anadolu bşeiktaşlılar derenği üyeleri derneğimizi ve lokalimizi ziyarete geldiler Ziyaretimize gelen Ankara Anadolu bşeiktaşlılar derenği üyelerini adanamıza has özel adana kebabı ikram ederek ağırladık.Dernek binamızı gezen üyeleri beşiktaş markasına yakışan bir dernek binamız yaptığımızı gören üyeler adana dan mutlu bir şekilde ayrıldılar.. Bizleri ziyarete gelen.. Ankara Anadolu Beşiktaşl derneği üyelerine teşekkür ederek uğurladık.

Dernek Binamız hizmete giriyor.

Dernek Binamız hizmete giriyor.

Yapımına 2017 ağustos ayında başlayan denreğimiz hizmete girmeye hazır en geç 01.04. 2018 de tam teşekküllü olarak hizmete girecektir üyelrimiz ve beşiktşalı iş adamlarının yararlanacağı marka değerimiz yükseleceği birlik ve beraberlik içinde olacağımız üyelerimize ykaışır şekilde planlanıp ve iç döşemesi yapaılan binamızın açılışı en kısa zamanda duyurulacaktır.

Efsane Başkanımız anıtı başıında anıldı.

Efsane Başkanımız anıtı başıında anıldı.

Beşiktaş onursal başkanı Süleyman Seba, vefatının 3. yıldönümünde Feriköy Mezarlığı’ndaki kabri başında dualarla anıldı.Anma törenine;Abisad Başkanımız Vedat Kolcuoğlu  ,Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi'nden Sorumlu.), Erdal Karacan (Amatör Şubeler, Süleyman Seba Tesisi'nden Sorumlu.), Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Genel Koordinatör Levent Çifter, Divan Kurulu Üyeleri, taraftarlar ile Seba’nın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Başkanımız Sezonun ilk toplatısına  Katıldı

Başkanımız Sezonun ilk toplatısına Katıldı

Takımızın sezon öncesi yapılan antreman ve Antaşya spor maçı öncesi yapılan toplantıya katıldı..İlk maçın seyirxcisiz oynanacağı maça taraftarın gidememesi üzücü bir olay olduğunu vurgulan dernek bşakanımız vedat kolcuğlu bu olayların olmasmasını tememni ederek 
taraftarlarımızn daha temkinli ve dikkatlı olasını diledi..Hwer türlü cezanın takımı ve taraftarı üzdüpğünü söyleyen vedat kolcuğlu inşalah bir böyle olaylar yaşanmaz diyerek toplantı sonucu yötetim kurulu üyerli ile sohbet ederek ayrıldı..


Abisad Beşiktaşlı ruhuyla Adana için çalışıyor..

Abisad Beşiktaşlı ruhuyla Adana için çalışıyor..

Adana'da, siyah beyazlı renklere gönül vermiş işadamlarını biraraya getirerek tek ses ve ortak güç oluşturan Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, altına imza attığı başarılı çalışmalarla dikkat çekiyor. Sporla alakalı bir dernek olmasına rağmen, Adana için yapılan veya yapılacak her olumlu işte kendini gösteren dernek, bir yandan da Adana’ya Beşiktaş Spor Akademisi’ni ve Alt Yapı Okulu’nu kazandırmak için faaliyetlerine devam ediyor. 2015 yılında kurulan derneğin o günden beri başkanlık görevini yürüten Vedat Kolcuoğlu, ABİSAD hakkında bizim ve kamuoyunun merak ettiği soruları yanıtladı.   


Abisad Kendi Binası Yapıyor

Abisad Kendi Binası Yapıyor

ABİSAD Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği.. Dernek binamızın yapılması için yapılan ilk toplantımız. Vedat Kolcuolu baikanlığında yağıaln toplantıda yönetim kurulu çoğunluğu ile alınan kararda Abisad kendi binası yapma kararı aldı..Binanın kapalı alanı 180 m2 olacağı günün ve mevsmsilerin ortamına uygun olacağını belirterek engeç tmmuz ayın 15. de başlayığ 30 eytlülde bitirileceği belirterek bu mutlu günü üyeler ile paylaşarak karar verdiler..

Abisad'dan Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Abisad'dan Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği (ABİSAD) tarafından şehit ailelerine iftar yemeği verildi. Çok sayıda şehit ailesi ve çocuklarının katıldığı yemekte duygusal anlar yaşandı. araftar ve işadamlarının oluşturduğu Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği tarafından Adana Şehit Aileleri ve Malulleri Yardımlaşma Derneği Lokali’nde iftar programında, Kuran-ı Kerim okutuldu. Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği Başkanı Vedat Kolcuoğlu, yönetim ve üyeler olarak şehit ailelerinin her zaman yanlarında olacaklarını belirterek, “Tüm şehitlerimizi bir kez daha saygı ile anıyoruz” dedi.

Başkanımız Ankara da iftar yemeğine katıdlı

Başkanımız Ankara da iftar yemeğine katıdlı

Ankara Anadulu Beşiktaşlılar derneğin düüzenlelmiş olduğu genelekser iftar yemeğine katıldı..Wyndham Otel Ankara Anadolu Beşiktaşlılar Derneği İftar yemeği fikret orman ve yönetim kurulu üyelrin katılımı gerçekleiti.. Başkanımız Fikret orman bu ütr davetleirn  dernek üyelerinin bir biri ile dayanşma içinde olduğu heryıl tekrarlanması gerektiği söyleyerek tüm üylerele ilgilendi..Bu davet için Ankara Anadolu beşiktaşlı dernek başkanı ve yönerim kurulu üyelerine teşekür etti.. Tüm Hakkı Saklıdır.© 2015    
 
Adana Beşiktaşlı İş Adamları Derneği  (ABİSAD)